Game forum

Dni jdou delší, noci krátké. Léto začína a zvěř se častěji objevuje na volném prostranství.
Přes den býva kolem 30-35 C a v noci 20 C. Jazera a prutoky vysychají.
Zdroj vody je pouze v moři.

Den (párne / sudé dni) - Noc (nepárne / liché dni)
Chceš sa stať drakom? Žiť jeho život? Tak sa neboj registrovať!
Registráciu nájdeš na stránke Ervenu
Dračí mince môžeš získať dobrým nápadom na rozvoj hry či účasťou v akciách alebo súťažiach.

PRÍBEH: Územie Ervendraen

Share
    Styx

Dračia karta
    Kolónia: Nemá
    Postavenie v kolónii: Žiadne
    Rank: Mláďa

Re: PRÍBEH: Územie Ervendraen

Příspěvek pro Styx za Wed Aug 23, 2017 11:32 pm

Hnízdo (Hora Arisen)
    S povzdychom si ľahnem vedľa modrého ptáčka a pozerám sa na tie špicaté veci a iné podivnosti. "D-dúfam, že budem ehm, vedieť to čo delala mamka.. iba sa všetko pohlo a bum.. boli sme tam.." ukážem paličkou. Rozprávanie mi šlo čím ďalej tým lepšie, bez zasekávania. Paličkou mierim do luftu, doslova. "Bol to príjemný pocit, potom som padala a padala a tak.." zasneno poviem pritom som si zívla. Čo to bolo? Najednou sa cítim nejak unavene. Postavím sa, prejdem k tomu čo vydávalo teplo a tam som si ľahla, opäť som si zívla, ale teraz som ležala a tú dlhú vec som mala pri hlavičke - bol tam divná vecička (chuchvalec? Very Happy) pozorovala som to, pritom som s tým hýbala zo strany na stranu, do doby, než som usnula.
    Saurus

Dračia karta
    Rank: Drak - začiatočník

Příspěvek pro Saurus za Thu Aug 24, 2017 1:39 pm

Hora Arisen

,,A čo keď som na tvojom území,  budem si robiť čo chcem. A áno budem taký už raz som. A nezmením to." zarval som naň. Bolo už možno aj namne vydiet zlosť,  a bojovnosť. Čas plynul a to bilo plus lebo tím pádom sa blizilo svitanie.  ,,No určite,  ti ma donutis? Lebo veru sa nebojim" Dodal som silným revom.  Nech len niečo skúsi a uvidíme či bude taká dobrá aj keď nebude vydiet. Pomyslel som si zasmial sa. Hruď mi zrudla do cervena ešte viac.  Ja som Saurus. Dodal dom a čakal som na jej reakciu.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta
    Kolónia: Akiba
    Postavenie v kolónii: Alfa

Příspěvek pro Aness za Thu Aug 24, 2017 2:48 pm

Evellorský les

Zdá sa, že som za sebou niekde nechal Darka, no.. už som letel nad lesom. No nič, zdá sa, že si niečo chytím sám.. svoj pohľad upieram do útrob lesa, pritom sa snažím niekde nájsť niečo pod zub. Už to krčanie v žalúdku bolo neznesiteľné.
    Vzniesol som sa o kus nižšie, tesne nad špičky stromov, než v tom som uvidel podivného živočícha, ktorý v tom momente utekal pred niečim. Bolo to väčšie, zrejme dravá kočka. Nuž, teraz som si nemohol vyberať, takže kočičko.. si na mojom jedálničku.
    S úškrnom som sa spustil priamo do lesa. Stromy boli vysoké, listnaté.. dalo sa v nich pokojne lietať. Zrejme im prospievalo, keď tu nikto nežije. Nakoniec som otvoril tlamu a jedným preletom som schmatol dravú kočku naháňajúcu toho bezbranného tvorečka. Riadne som skúsol a nakoniec prehltol. Žalúdok mi dokáže stráviť piesok, takže kosti by pre neho nebol problém k tomu, môžem očakávať pľutie gučou chlpov.
    Dopadnem pred toho tvorečka. Od neho som bol asi sto krát väčší, preto zrejme zastal a ako kameň sa na mňa pozeral, potom zapískal. Viete čo je divné? Rozumel som mu.

"Čo si zač? Daj mi pokoj. Bež preč, preč!" vravel mi ten tvor podobný.. svišťovi? "Ty rozprávaš?" poviem prekvapene, samozrejme.. bolo to pre mňa divné.

"Áno, predstav si. Každý rozpráva. A teraz.. zmizni. Zmizni z toho ostrova, nechceme ťa tu!" nahnevano zapiští, stále bol vystrašený. Aneb nie, keď okrídlený plaz, sto krát väčší ako on práve zhltnul bytosť, ktorá ho málom pripravila o život.

"Prečo by som mal odchádzať? Veď.. zachránil som ti život.." namietnem, svišť mi na to odpovedal: "A čo? Teraz ma zješ ty! To vy dravci robíte! Zožral si tú kočku, aby ma nezožrala prvá.. pche!"

"Nie to tak nie je. Vážne! Som drak, zletavame sa tu a.." poviem no v tom mi skočí do rečí. "Je vás tu viacej?! U strážkyni.. bože.." svišť v tom momente zaliezol do krovia a zmizol mi z dohľadu. To čo malo znamenať? prekvapene si pomyslím a pozriem na okolitú prírodu.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta
    Postavenie v kolónii: Pravé krídlo

Příspěvek pro Nocturne za Thu Aug 24, 2017 3:29 pm

Hora Arisen -> Doupě
    Bylo světlo. Už i pod mračny. Ohýnek, vypadal, že chce snad boj. Jenže ona nebyla hloupá. Nezačala by boj tam, kde je její nevýhoda. Ignoruje jeho výhružné myšlenky. Nechtěla, aby věděl, že je umí číst. Chtěla ať to je její tajná zbraň. No co? Nikdy neví, kdy to bude potřebovat využít proti někomu jinému. ''Tohle není sbohem.'' Řekla a střemhlav dolů letěla urychleně do své jeskyně. Na slunci chvíli vydrží, ale dělá se ji z toho zle. Nenechává ho tam, kvůli strachu. To v žádném případě, ale slunce je slunce a jejím šupinám to nedělá dobře.
    V jeskyni Styx spala a Luna byla vedle ní. 'Si v pořádku?' Zeptala se Luna se starostlivostí v hlase. Nocturne jenom naštvaně pleskla ocasem až to přes celou jeskyni zadunělo. 'Co se tam stalo?' Ptala se dál. ''Musela jsem ho tam nechat. Slunce.'' Zavrčela naštvaně. ''Luno.'' Naštvaně se posadila a podívala se na fénixe modrého opeření. 'Ano?' Zeptala se nejistě. Nocturne jenom zabručela. Dala tím teda najevo ať na to zapomene, že ji to nakonec neřekne, Luna jenom přikývla.
    Styx

Dračia karta

Příspěvek pro Styx za Thu Aug 24, 2017 3:36 pm

Hnízdo (Hora Arisen)

Niečo sa mi zdálo, že opäť padám tak ako predtým a cítim vietor ako udiera do môjho tela. No v tom som počula zadunenie čo mi prinútilo otvoriť oko.
    "Hm?" poviem prekvapene, no potom sa prevalím na bok a pozerám sa na čierny plameň. Budem aj ja toto robiť? Zo seba posielať takéto čierne veci? Keď áno, dúfam, že ma mamka uzná a začne ma mať rada. Alebo teraz ma má rada? Čo je to.. mať niekoho rád.. S povzdychom sa opäť schulím do klubíčka.
    Saurus

Dračia karta

Příspěvek pro Saurus za Thu Aug 24, 2017 10:11 pm

Hora Arisen - Jazero Bludičiek

Po chvíli keď už bolo jasné svetlo, utekala z miesta preč. ,,Sbohom to nieje, ale ajtak utekáš ako zbabelá." Zarval som zanou. Silno som sa nadíchol a svojím mocným hlasom som zarval. Kridla som dal k telu a začal padať volním pádom, keď som sa blízil k hore otevrel som ich , a tlami som začal chrlit zapálený olej. Bol to taký dar, ale premna to bola ako výhra. Vydel som ako na niektorých miestach skali to horý. Ale prestavalo ma to baviť a tak som sa rozhodol ísť preč. Letel som a po chvili som zbadal jazero do ktorého som zletel a tak sa chladil. Okolo mňa vnikla na chvílu para.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Thu Aug 24, 2017 10:45 pm

Evellorský les (Blízko jazera)

Ešte chvíľu som sa snažil nájsť toho svišťa či čo to bolo za patlaninu, no nepodarilo. Do hája.. Povzdychnem si. Veď, nie sme zlý.. sme sa sem len nasťahovali.. no. Ani tá temná není tak sto percetne zlá, len má.. no, to je jedno.
    V tom som začul ako niečo padlo do jazera, šiel som sa tam pozrieť. Čo som nevidel. Draka čvachtajúceho sa vo vode, z ktorej som sa chcel napiť. Posadím sa do tieňu stromu a chvíľu ho pozorujem, než som si zívol. Ohniváci, robia najviac hluku.. pf. V púšti je ticho, okrem piesočných buriek, to tam je hluku ako nikdy pred tým. Žmurknem no nakoniec pozriem na akýsi hmyz čo behal po kôre stromu. Je to tu divné... 
    Saurus

Dračia karta

Příspěvek pro Saurus za Fri Aug 25, 2017 10:44 pm

Jazero Bludičiek - Okolie jazera

chladil som sa vo vode, a stále som si myslel že som tám sám. Keď vtom som počul ako niekto zívol. Zbystril som zmysle a začal pozorovať okolie pomaly. Hruď zasa začala rudnúť a vodu okolo mna začala zohrievať až variť, pričom vznikla para. Vyšiel som z jazera a obrel si to tam. ,,Viem že tu niekto je, tak vylez. Lebo to bude horšie." Zarval som , a vychrlil som trochu olejoveho ohna
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Fri Aug 25, 2017 11:03 pm

Pri jazere Bludičiek

Pozorujem toho neráda ako pľuje oheň na trávu, pričom by mohol spôsobiť požiar, a tak odsúdiť les do záhuby. Ani sa nečuduje, že miestna fauna je tak vystrašená z príchodu dračieho druhu
    "Prestaň revať a dokazovať si niečo. No, som tu.. no a čo. Mám povolenie byť na tomto území.." odfrknem. Mám sa z toho zblázniť, či čo.. bože, oheň, všetci utečme.. pretočím očami a stále ho neprestávam pozorovať. Zrejme je slepý, keď si nevšimne svetlo oranžovú srsť, medzi stromami s tmavou, hnedou kôrou. Heh.
    "A prestaň pľuť oheň vôkol seba, rozlobíš tým les.." povzdychnem si. "Storočia tu stojí a skoro to tu podpáliš.." privriem oči no nič viac, ani nevrčím či vôbec sa nesprávam nijak agresívne. Len si tam sedím.
    Saurus

Dračia karta

Příspěvek pro Saurus za Sat Aug 26, 2017 1:12 pm

Pri jazere Bludičiek

Náhle višiel zo stienu. Keď som bol v tej nálade tak som ho prehliadol. ,,No tak si bud, ale prikradol si sa ako kebysi číhal. A ja si smiem robiť čo chcem sakra. Poviem nevrlo a ukažem zuby. Nik ma poučovať nebude. Pomyslel som si. ,,A čo ked neprestanem. Rozlobiť les, nenechaj sa vysmiať... Kebyže to tu podpalím vniklo by krásne miesto pre nás ohnivých. A veru neuskodilo by to!" Hovoril som výhružne ale aj posmešne. Zatial ako som stretol tak nik nieje temný natolko aby som knemu mohol byť lepší, chce to tu temnejšie obdobie. Pomyslel som si a silno zarval.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Sat Aug 26, 2017 2:06 pm

Pri jazere Bludičiek

"Nie, nesmieš.." poviem jednoducho a prosto. "Nie si jediný drak na tomto ostrove, to to láskavo rešpektuj.." mávnem chvostom a zo sedu prejdem do stoja.
    "Nenechaj sa vysmiať?" poviem, pritom mi v hlase mohol počuť výsmech. "Až ťa bude trhať strom na kusy, nevolal o pomoc.." mrnem na neho, pritom sa otočím a pomaly sa vidám smerom k mojmu domovu. Pako.. Pomyslím si, keď moje tlapy dorážajú na mäkkú trávu.
    Saurus

Dračia karta

Příspěvek pro Saurus za Sun Aug 27, 2017 12:07 am

Pri jazere Bludičiek - hranice Mrtvé pláne a hora arisem

To si len mysli že nesmiem, ale nude pomojom. Pomyslel som si zakerne sa zamial. ,,Ja a rešpektovač ? Ja som pánom seba a nik my nebude rozkazovať. A strom kebyže ma chce trhať na kusi podpalim ho a aj jeho kamaratov, klidne by som ich vipálil. A zostala by len mŕtva zóna." Začal som sa potom smiať. Pozoroval som ho ako ide preč. Ale ja som odtialto musel preč cítil som že som slábol. Odrazil som sa, a vyletel som do výšin a smeroval si to na hranice môjho teritória. Keď som tam došiel sila sa mi vracala, a ja som vyčkával.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Sun Aug 27, 2017 11:21 am

Evellorský les -> Zlaté písky (Hnízdo)

S prevrátenými očami som sa vracal späť domov. Neletel som, prechádzal som po lese a pozorovl jeho okolie. Blbý ohnivák.. Mierne zavrčím no nemehol som sa nechať vytočiť, nejaký obyčajným ohnivákom. Pomály mám pocit, akoby ten svišť vravel pravdu.
    Nakoniec som zastavil a pohľad mi padol do húštin, kde som spatril niečo malé, oválne a zrejme opustené. Vajce? S prekvapením som šiel k tomu bližšie a očuchal som to.
    Jo, dračí. Kde je jeho mama? Nadvihnem hlavu a otočím ju zo strany do strany, no keď nespozorujem známky po nejakom drakovy, ktorému  by to vajce patrilo - vzal som ho do predných tláp a mávnutím krídiel som vzletel a letel som späť domov. 
    V púšti som priamo zaletel do jaskyne a vajce položil na piesok a s údivom som ho pozoroval.
    Styx

Dračia karta

Příspěvek pro Styx za Thu Aug 31, 2017 1:21 pm

Hora Arisen (Hnízdo)
    Po dlhej dobe som sa opäť prebrala a zo zívnutím som si ponaťahovala nožky a očkom prebehla po jaskyni. "Jaj, čo sa deje?" postavím sa a opäť sa prenaťahujem a vybehnem k fénixke. "Ahooj.." poviem dlhšie, potom pozriem na mamku, sadnem si a pozorujem ju.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Thu Aug 31, 2017 2:20 pm

Hnízdo (Hora Arisen)
    Nocturne seděla v hnízdě. Byla krásná noc. Styx spala už pár dní. Zrovna, když se chystala odletět a užít si tu krásnou noc se Styx probudila. Povýšeně se na ní podívala. ''Co by se dělo. S takovým spánkem zaspíš své dračí mládí.'' Protočila svýma azurovýma očima plné temnoty. Potom pozdravila přilétající Lunu. ''Dneska si přilétla nějak pozdě.'' Prohodila na ni Nocturne. 'Promiň..' Omluvila se a sklopila hlavu. ''Zjistila si aspoň něco nového? A zajímavého?'' Vyzvala ji. Byla zvědavá co se děje na Ostrově. Jednou bude patřit ji. Věřila v to. 'Alfa písečňák našel vejce. Podle všeho dračí.' Pověděla. Nocturne se zasmála tak, že to šlo slyšel celou horou. ''Tak naše milounká Alfa, si našla dračí vejce?'' Pověděla s posměchem. To bude další hodný drak. Jako by jich už tu nebylo dost. Podívala se na svou adoptivní dceru. ''Jestli se jeho dráče vylíhne. Zahraješ si na jeho kamarádku. Čím víc draků získáme časem na naší stranu, tím dřív převezmu já vládu nad Ostrovem.'' Zasmála se. Toužila mít temnou kolonii, která ji bude poslouchat na slovo a drzost k temné dračici by se trestala. 'Vládu nad Ostrovem má Strážkyně.' Řekla Luna a vysloužila si tím pouze naštvaný pohled Nocturne a její zavrčení a opět nad tím omluvně sklopila hlavu.
    Styx

Dračia karta

Příspěvek pro Styx za Thu Aug 31, 2017 4:31 pm

Hora Arisen (Hnízdo)

Zaspať svoje dračie mládí? A to je chyba? Pomyslím si, no potom ma zaujalo niečo iné. "Budeš vládnuť celému ostrovu? A čo je to za vajce s ktorým sa mám vraj kamarátiť.." prehovorím s nadšením no aj z nudene.
    "Chci jíst.. tá mršina už je prelezená červy.." plesknem chvostom do zeme. "A prejsť sa do toho lesa, tam..." prehovorím vážne. Som ešte decko no, skúšam čo môžem alebo nie. Lietať ešte neviem, takže by ma tam musela zaviesť. "A v tom lese.. sa naučiť loviť.."
    Strážkyně koloběhu života

Dračia karta
    Kolónia: Žádná
    Postavenie v kolónii: Žádné
    Rank: Titán

Příspěvek pro Strážkyně koloběhu života za Sat Sep 02, 2017 7:45 pm

Dny jsou delší. Noci krátké. Léto začíná a zvěř se častěji objevuje na volném prostranství. Přes den bývá okolo 30-35 C° a v noci 20 C°. Jezera a průtoky vysychají. Zdroj vody je pouze v moři.

Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Fri Sep 15, 2017 9:47 am

Zlaté písky -> Pobrežie

Prebudí má zvláštne hučanie. Keď po otvorím oči a vystrčím hlavu z mojej jaskyne, všimnem si ako v púšti riadi piesočná búrka. Takže takto? Nič proti búrke nemám, ale toto hučanie je strašné. Dlho som nebol svedkom takejto búrky, hehe. Chýbalo mi to.. Švihnem chvostom, pritom očkom pozriem na vajce, ktoré nie a nie sa nechce vyklubať. Je vôbec to dráča vnútri živé? To je otázka. Už je to pár dní čo som sa stal Alfou, čo ma prekvapilo. V našej malej kolónii bolo iba pár drakov a z toho polovička je riadne arogantná.. pf.
    Výjdem z jaskyne a vzlietnem. Lietať v piesočnej búrke mne nerobil problém, predsa som piesočný druh. Nakoniec dopadnem k brehu s morom. Pozriem do diaľky a vidím ako sa mesiac odráža od vodnej hladiny. Nádherné..
    Khazze

Dračia karta
    Kolónia:
    Postavenie v kolónii:
    Rank:

Příspěvek pro Khazze za Sat Sep 16, 2017 3:36 pm

??? -> Území Ervendraenu (Les Margumal)
    Vysoké teploty a Slunce zářící vysoko na obloze možná nebylo vyloženě špatným počasím, třeba kdejaký Ohnivák by to ocenil. Ku Khazzově smůle, on nebyl Ohnivý drak. A nebyl indisponován jen obyčejnou nesnášenlivostí vůču slunci jako jiní Stínoví, díky své magii v tomto počasí přímo a jednoduše trpěl. Proto neletěl, pouze se táhl po zemi, vlášejíc za sebou svá křídla a dlouhý ocas,chodíc od jednoho stromu ke druhému ve snaze paprskům uninout a aspoň trochu se ochladit. Nakonec pod jeden strom ulehl a švihl ocasem, mžourajíc okolo sebe svýma rudýma očima. Využil přitom své magie, aby se stíny alespoň o trošku více zakryl.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Sep 18, 2017 7:11 pm

Pobrežie -> Les Margumal
    Bolo nesmierne teplo, nevadilo mi to, no mohlo by to uškodiť iným. Ako pozerám jazerá začali vysychať, teda aspoň to jedno tam na ktoré som dovidel, neviem ako sú na tom tie ostatné. More sa však ani nijak nezmenilo, áno predsa to je more. Čo sú na tomto ostrove také vysoké teploty cez leto? Keď áno, no.. živočíchy a rastliny tu sú dlhšie ako my, takže by to mali prežiť no mám obavy o ostatných. Pre niektorých by to nemal robiť problém, no sú tu aj jedinci, ktorý neznesú horká. Áno, vodný a lesný draci. Predsa, potrebujú k svoju životu vodu a od doby čo má Nocturne to dráča, dúfam, že prežije.
    Hlavou mi vírili myšlienky až som pocítil prítomnosť draka. Iného, s rovnakým pachom aký ma Noct. Že by príbuzný? Hm, no neviem. Ale predsa, ako Alfa kolónie by som ho mal ísť privítať a popítať sa ho. Bolo to mojou povinnostou, každý drak by mal byť členom kolónie.
    Nakoniec som roztiahol svoje krídla a jedným mávnutím som sa vzniesol do výšin a zamieril priamo k zdroju toho pachu, do lesa ktorý mi nebol ešte známy. Vysoké hory, ihličnaté stromy a sneh. Áno, tu sa sneh držal zubami, nechtami čo mi prišlo aj osviežujúce. Nakoniec som ho aj spatril (Khazze). Ležal pod stromom, čiže som videl jeho tmavé rysi bez problémov. Nakloním sa, obletím ten strom pod ktorým ležal až som nakoniec pristál o kus ďalej. Nebudem k nemu liesť, boh vie akej je povahy, keď je rovnaký ako ostatný, tak zbohom. "Buď zdráv. Moje meno je Aness, som alfou novo vzniknutej dračej kolónie na tomto ostrove.." prehovorím vrelím hlasom, no z miesta som sa nepohol ani som nejavil známky, že by som po ňom práve teraz mal skočiť a zdrapnúť ho za krkom.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Sep 18, 2017 7:25 pm

Hora Arisen ->> Les Margumal
    Vychrtlá dračice se probudila. Prospala hezkou dobu. Luna byla u vchodu. ''Co je nového?'' Otázala se Luny a ta se na ní úlevně podívala. 'Už je léto. Na ostrově je nový drak.' Odpověděla. Nocturne milovala, když o všem věděla a ani nemusela vyletět z hnízda. Jenže nechce být líná. Rozhlédla se svém hnízdě a azurovými oči vyhledávala Styx. Viděla, že spí v rohu. Je větší, než když začala spát. Ani tentokrát však, nebyla schovývává. Obmotala kolem ní ocas a nehledě na to, že je den, vyletěla. Už se stejně stmívalo, takže to nebylo tak hrozné. Luna letěla taky. 
    Doletěli k horám za kterými byl les. Zasněžený. Ne tu ještě Nocturne nebyla. Všimla si pískovou skvrnu. Ach.. Pan Alfa si ho taky všimnul. Odfrkla si a opravdu rychle a nečekaně se zastavila vedle něj. Ocas na kterém byla Styx, pozvedla a položila ji konečně na svá záda. Jakožto stinná dračice, která také měla stíny na své straně si všimla dost dobře neznámého draka, schovaného ve stínech stromů, o kterém mluvila Luna. Nemluvila nic. Čekala až si ji všimne sám neznámý drak, nebo aspoň ten, který je prozatím na vyšším postu. Zajímavé. Další stinný drak.
    Styx

Dračia karta

Příspěvek pro Styx za Mon Sep 18, 2017 9:24 pm

>>Les Margumal
    Spala som, vôbec som ani nezaregistrovala, že ma mamka zobrala a niekam letela. Prebudilo ma iba teplo vychádzajúce zo slnka, čo mi prinútilo pootvoriť oči. "Ešte päť minút.." zamrmlmem, pritom keď mamča dorazila na miesto určenia, skotúlala som sa a dopadla som do snehu.
    "Je to biele ako ja, no zároveň to studí.." zamrmlem opäť. "Alfa piesok a nejaký.." privriem oči a pozorujem toho čo sa podobal na moju mamku. Kto to je, jeho pach je divný. Jej. Začínam rozoznávať pachy, páni ja rastem ako z vody. Chcelo by sa to ešte naučiť lietať a delat tie veci z tlamy..
    Khazze

Dračia karta
    Kolónia:
    Postavenie v kolónii:
    Rank:

Příspěvek pro Khazze za Wed Sep 20, 2017 5:58 pm

Les Margumal
    Khazze vskutku nečekal, že se kolem něj během tak krátké chvíle shromáždí tolik draků. Skoro, jakoby neměli co jiného na práci. Pocítil určité otrávení, zrovna si našel místo k odpočinku a už aby zas vykazoval nějakou aktivitu vůči Pouštnímu drakovi, který jej sic oslovil zdvořile, ale to bylo Stínovému putna. Nakonec, zdvořilost byla klam, a neskutečný. Obrátil k němu své rudé oči bez zornic, které jako jediné přímo svítili z šera Khazzem přiživených stínů a zamrkal, jak se na něj pokusil zaostřit. Zároveň ucítil i překvapivě známý a přesto velmi neobvyklý pach - dalšího Stínového. Ten onedlouho později přistál opodál, i s jakýmsi světle zbarveným harantem. Takové přivítání se Khazzemu vskutku nelíbilo, seč na jeho tváři ani postoji nic takového nebylo znát. Bezeslova a bez sebemenšího pohybu dal stínům příkaz a rozplynul se v Temnotě bez jediné stopy. Zhmotnil se o několik stromů dál od skupinky, opět ve stínu kmene, nyní však stál, křídla složená a ocas i hlava vysoko ve vzduchu. Pohled zabodl do toho draka, co o sobě prohlásil, že je vůdce nějaké nové kolonie. To Khazzeho nijak neohromilo. Nová kolonie znamenalo nestálá, slabá kolonie. Zároveň na jeho účet nepřistála žádná poznámka, proto neměl důvod nic říkat, prostě stál, doufajíc, že se začne dít něco zajímavějšího, nebo ho nechají na pokoji.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Wed Sep 20, 2017 7:52 pm

Les Margumal
    Vychrlé temně černé dračici se nelíbilo, že neodpověděl. Ještě dokonce pomocí stínů se přesunul dál od nich. On možná dokázal zmizet ve stínech lépe jak Nocturne, ale pro změnu, Nocturne, byla ve stínech tišší a mnohonásobmě rychlejší. Každý stinnový drak, měl jiné výhody ve stínech. 'Je zajimavý a dost je ti podobný.' Zasmála se Luna. Nocturne její slova ignorovala a než by drak, řekl švec, vznášela se těsně u neznámého draka. "Pískovec tu je rádoby Alfa drak." Prohlásila se znechucením. Už se nemohla dočkat svého plánu, který se dřív, nebo později uskuteční. Je až moc přátelský a proto mu jeho vůdcovství dlouho nezůstane. Pomyslela si tak, že se její hlas ozval v drakově hlavě. Čím víc draků získá na svou stranu, tím bude na tom líp. Znovu se objevila u pískovce a až teď si všimla, že svou adoptivní dceru nemá na zádech. Kyvla jsem na Lunu na příkaz, že s ní nemá spouštět oči. Tak k ní sletěla. "Co kdyby pan rádoby Alfa, k tomu taky něco pověděl? Proč mlčíš Anessi?" Řekla s povýšeným tónem. Bylo jasné, že jej za Alfu draka nepřijme i kdyby byl posledním v zemi.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Fri Sep 22, 2017 8:23 am

LM
    Ten drak zrejme nestál za to aby si so mnou, eh s nami porozprával. Čo tu delá ona? Neviem že by ju niekto pozval..
    "Myslím, že stačilo jedno oboznámenie zo skutočnosťou že som alfa," úsmevom jej odpoviem.  Nepodcenuj ma ty tieňový dráčku. 
    "Neviem kto ťa vôbec vyzval aby si prehovorila.. radšej mlč než na to doplatilš.." mrsknem chvostom pritom mohla začuť tiché vrčanie. *Keď nechceš aby si prišla o svoje temné tekutiny vďaka ktorým žiješ,* po myslím si aj som vedeľ že to započuje. 
    "A ty si kto.." spýtam sa smerom na nového draka, pritom na neho pootočím iba oko, hlavou som stále otočený k Nocturne.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Sun Oct 22, 2017 3:42 pm