Game forum

Dni jdou delší, noci krátké. Léto začína a zvěř se častěji objevuje na volném prostranství.
Přes den býva kolem 30-35 C a v noci 20 C. Jazera a prutoky vysychají.
Zdroj vody je pouze v moři.

Den (párne / sudé dni) - Noc (nepárne / liché dni)
Chceš sa stať drakom? Žiť jeho život? Tak sa neboj registrovať!
Registráciu nájdeš na stránke Ervenu
Dračí mince môžeš získať dobrým nápadom na rozvoj hry či účasťou v akciách alebo súťažiach.

PRÍBEH: Územie Ervendraen

Share
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta
    Kolónia: Akiba
    Postavenie v kolónii: Alfa
    Rank: Drak - začiatočník

PRÍBEH: Územie Ervendraen

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 12:26 am

Príbeh Ervendraen

Klikne pre zobrazenie - môžeš hrať iba na miestach, ktoré sú označené na mape!

Pravidlá písania:
    1. Priama reč - označená tučne v uvodzovkách: "Volám sa Aness."
    2. Myšlienky - kurzívov bez označenia (môže byť označené vo hviezdičke): Nejde to! / *Nejde to!*
    3. Činnosť - bez označenia, môžete písať v -ich alebo -er forme: Priletel som. / Priletel.
    4. Miesto, kde sa drak nachádza - Píšeme na začiatku postu

Samozrejme dodržujte pravidlá RPG, majte potvrdenú registráciu a môžete hrať Smile

Naposledy upravil Aness dne Tue Aug 22, 2017 2:47 pm, celkově upraveno 1 krát
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta
    Postavenie v kolónii: Pravé krídlo

Re: PRÍBEH: Územie Ervendraen

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 2:37 pm

??? -> Území Ervendraenu
    Černá dračice, letí nad snad nekonečným oceánem. Její let je téměř neslyšitelný. Po několika hodinách letu se ji podaří narazit na ostrov. Neví jestli je opuštěný nebo ne, ale přistane na jeho břehu. Nocturne si chce odpočinout a ostrov poté prohledat. Případně již na něm zůstat. Vody měla momentálně plné zuby a tak šla od břehu co nejdál.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 2:52 pm

Z neznáma -> Územie Ervendraenu (Kryštálové more)
    Už je to niekoľko dní, čo som opustil svoju rodnú púšť a vydal sa pátrať do sveta. Nečakal som, že more je také rozsiahle. Čo zvýšky hladím na hladinu, vidím ako sa po nej šíria vlny, občas vyskočí delfín či veľryba vypŕskne vodu. Držal som sa tesne nad hladinou, takže sa mohlo stať, že ma voda ošpliechala - ale čo, znesiem mokrú srsť. Srsť? Presne tak, nie som typ draka, ktorý by mal šupiny či nejaký hrozný pancier. To nie, mám krásnu oranžovú srsť, ktorá sa ligoce vo svitu slnka. 
    Po dlhej dobe - keď nepočítam malé ostrovčeky - som pred sebou spatril siluetu pevniny. Čo to je? Prebleskne mi hlavou, než som prudko mávnul krídlami a zrýchlil aby som sa čo najskôr dostal na breh pevniny a mohol doplniť energiu z vyčerpávajúceho letu.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 3:30 pm

Území Ervendraenu ->> Břeh Kříšťalového moře
    Po nějaké chvilce zkoumání, dorazila zpět k břehu. Tam roztáhla svá péřová křídla. Ano Nocturne má místo blanitých křídel péřové, které mimoto používá i jako přední končetiny při chůzi. Je to pohublá dračice, která vzhledově může některým jedincům nahánět strach. Znovu vzlétla a splynula z noční oblohou. Chvíli ostrov pozorovala ze vzduchu. Po chvíli narazila na draka, jenž v noci, skoro až zářil. Rozhodně nesplýval z nocí tak jako ona. Střemhlav dolů si to namířila zpět na břeh. Většinou si plíží tiše, ale tentokrát chtěla být slyšet. Těsně nad pevninou, mávla křídly a její přistání, bylo slyšet přesně tak jak chtěla. Ovšem dřív než ona sama, něco řekla, čekala až si ji pískovitý drak všimne. Mezitím se postavila do celkem dominantního postoje a tvářila se povýšeně.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 3:47 pm

KM
    Pevnina bola čo raz bližšie a bližšie, než som počul nie či pád. V tom momente som zastavil, krídlami som mával, takže som sa na mieste vznášal a otočil som hlavu tým smerom, odkiaľ vyšiel ten zvuk. Nič som nevidel. Musel som uprieť zrak aby som spatril čiernu siluetu na útesoch. Čo to k čertu je? S prekvapeným výrazom som to sledoval a čakal, čo bude následovať. Je to len tieň skaly? Leteľ som tak dlho, že z únavy mám halucinácie? Alebo.. nie, z tmy na mňa pozerajú temné a zvláštne oči. "Kso.." zamrmlem si a pozorujem tú vec v diale.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 4:38 pm

Břeh Křišťálového moře
    Potěšilo ji, když si ji drak všimnul. Temně se zazubila a opět vzlétla. Opětovně splynula z nocí a začala létat okolo draka. Její řev zněl celkem tence a splýval s jejím tichým letem. ''Kdo si?'' Promluvila temným hláskem, když byla celkem blízko draka, ale přesto téměř nespatřitelná. Nakonec se vznášela přímo před ním a opět zaujala povýšenecký postoj.

Naposledy upravil Nocturne dne Mon Aug 21, 2017 4:50 pm, celkově upraveno 1 krát
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 4:49 pm

Breh KM

Vznášal som sa nad brehom, pritom prizeral na toho tvora, ktorý práve vyletel z tieňov. Čo to je? Ešte som takého.. draka? Nevydeľ.. S úžasom no aj odstupom som prizeral na toho draka, pardon.. dračicu podľa jej temného hlasu. Chvíľu som uvažoval čo jej povedať, až som pokojným hlasom povedal: "Aness.." no na to sa opýtam teraz ja: "A ty?" Držím si od nej odstup a pritom niekoľko krát mávnem krídlami aby som si udržal výšku.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 4:58 pm

BKM
    Aness. Chm. Odfrkne si. Poté se on zeptal na to její jméno. Chvíli mlčela. Nevěděla jestli mu může věřit. Věří totiž jenom sama sobě. ''Nocturne.'' Odsekne nakonec. Nespouští z něj své azurové oči. Líbilo se ji, když drak Aness si od ní udržoval odstup, ale vypadá to, že draka jako Nocti viděl poprvé. ''Z mocného rodu Narashi.'' Řekne hrdě. Pravdou bylo, že dračice je jediná žijící z kdysi velkého rodu. Nelíbilo se ji totiž, když temní draci hledali dobro. Proto se rozhodla všechny žijící zlikvidovat a znovuzrodit svůj rod, tentokrát však na správné straně.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 5:10 pm

BKM

Načúvam jej a potom s jedným preletom ponad jej hlavou som pristál na kamennom útese, pritom som z nej nespúšťal oči. "Nocturne Narashi? O takom rode som ešte nepočul.." prehovorím pritom mávnem chvostom, ktorý dopadol na skalu. "Pochádzam z rudých pieskov.. ostrov, vzdialený mnoho míľ odtiaľto. Som z rodu Mayen, hrdých piesočných drakov.. Povedz mi.. čo si ty za druh?" spýtam sa jej pritom ju už konečne vidím normálne, ako odtiaľ. Odkiaľ ja pochádzam bola väčšina drakov podobných mne, čiže je ona prvý druh, ktorý vidím.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 5:40 pm

BKM
    S nezájmem poslouchá jeho kecy. Pche. ''Tak písečný drak a nezná Stínové draky?'' Zeptá se spíše sama sebe a je tím viditelně pobavena. Sleduje ho. Nevypadal důvěryhodně a už vůbec, že by měl nějaké temné úmysly. Už teď se mladé dračici nelíbil. Jenže byla zvědavá a tak tu ještě stále zůstávala. Obhlédnutí ostrova mohlo počkat. Mlčela a jen ho sledovala. Nakonec se rozhodla, že mu ukázkově předvede, proč se jim říká stínový draci. 
    Párkrát mávla křídly a splynula s tmou. Potichu mávala křídly a udělala okolo pískovce půl kruh a opět šla spatřit. Jenže byla tentokrát za ním.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 5:54 pm

BKM

Očividne nepoznám, keďže v púšti nič okrem škorpiónov a môjho druhu nežije. Prezerám si ju, no nijak sa mi nepozdávala, čo má za úmyslom? Žije tu? Pochybujem, správala by sa ináč, keby som vpadol na jej teritórium.  Zdá sa, že sa mi rozhodla ukázať svoje schopnosti, keďže na to zmizla. Bolo počuť tiché plieskanie krídiel - zrejme oblietala okolo mňa a nakoniec som pocítil ako stála či sedela za mnou. 
    Otočím na ňu hlavu - pri mojom dlhšom krku by mi to nemalo robiť problém - a úsmevom som dodal: "Wau.." no, pridal som trocha irónie. Myslí si, že som hlúpy? Veď je logicky jasné, že keď sa jedná o tieňového, keďže mi ukázala svoju schopnosť, tak asi viem, akú schopnosť vlastný. No, lenže má to háčik, ja nehodlám jej vyzradiť svoje tajomstvá... teda, keď to nebude nezbytné. Nakoniec sa celý otočím a pozorujem ju svojimi azúrovo modrými očami: "Tak? Čo teraz?" spýtam sa jej. To sme tu hodlali sedieť a pozerať sa na seba, či čo. "Nie si domáca, si cudzinka ako ja.." pousmejem sa.
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 6:19 pm

BKM
    ''A to si myslíš, že je vše?'' Prohlásí pohrdavě, když slyšela tu ironii v jeho hlase. Neznal ji, nevěděl co je zač a už vůbec nevěděl co všechno tato mohutná dračice dokáže. Potom se uchechtla, když ji řekl, že je stejná cizinka jako on. Ano. Dorazila tu před pár hodinami. Jenže byla tu první. Mohla už dávno zabrat velkou část ostrova a patřilo by ji to. Poté by ho čekalo horší přivítání, ale ona kousek ostrova nejdřív zkoumala. Přišlo ji divné, že na opuštěný ostrov se skoro ve stejnou chvíli slétly dva draci, jiného druhu. Snad jakoby osud řídil, že tento ostrov bude patřit nejinteligentnějším tvorům. Bylo ji to vlastně celkem jedno. ''Určitě jsem na ostrov dorazila mnohem dřív jak ty.'' Dokud by ji nikdo bez jejího vědomí nenarušil teritorium, které si hodlá najít hned jak dokončí rozhovor s Pískovcem, tak dokáže žít mezi jinými draky. Pokud se tu ovšem nepřemnoží dobro a ona nebude nucena opakovat svoji minulost.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 6:43 pm

BKM
    Prikývnem súhlasne hlavou a pousmejem sa: "Nuž.. ja si idem zabrať nejakú tú púšť, či les.. takže pa.." zazubím sa na dračicu v tom roztiahnem krídla a prudkým mávnutím sa lepším od zeme a zamierim si to priamo k tej pevnine, ktorá sa celú tú dobu pred nami rozprestierala a čakala až na ňu dopadne dračia laba. *Púšť, púšť..* hovorím si v hlave, no nezabúdnem sa obzrieť či ma náhodnou nesleduje.

//Na mobili sa ťažšie píše xD
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 6:55 pm

BKM ->> Hora Arisen
    Stála skoro až výhružně na zadních, a přední končetiny, které byly i zároveň jejími křídly měla volně podél vyhublého těla. Nakonec drak, ji vzal její slova přímo z úst. Jde si zabrat území. To kde se může drak zastavit jen přímo před dračicí a požádat ji o svolení, pohybovat se po jejím teritoriu. Mávla křídly a objevila se nad zemí. Rozhodla se ještě zkusit nahnat i sebemenší strach, onomu Písečnému drakovi. Znovu a opět splynula s tmou a tentokrát rychlejším letem, byla neslyšitelná. Podletěla pod tělem draka a tím mohl ucítit jakýsi vánek. Poté se vydala úplně opačným směrem, dřív než ji stihl zaregistrovat a mířila si to k horám. 
    Neztrácela na rychlosti a proto u dobře vypadajících horách obklopené jakýsi mi pláněmi. Zamířila do středu hor. Hledala tam nějakou jeskyni, kde by si hromadila své poklady a bylo jejím hlavním nových domovem. Hory bez jeskyň přece nejsou kvalitní hory a Nocturne to moc dobře věděla.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 7:25 pm

BKM -> Zlaté písky
    Zdá sa, že ma nesledovala, teda myslím.. dúfam. Vrátim hlavu opäť do optimálnej polohy a prudkým mávnutím sa vydám smerom k pevnine. Ešte chvíľu a táto nedotknutá pevnina uctí prítomnosť drakov. Tak.. Pomyslím si, keď v tom zabrzdím a obzriem sa. To čo som videl bola rozsiahla krajina, no stále to bola špička ľadovca. 
    V tom môj čumák zachytil niečo čo som dlhú dobu necítil - pach piesku. Pýtate sa, či piesok má pach? Nie aj áno, iba mi piesočný draci ho cítime - očividne. Vydám sa tým smerom a onedlho som spatril tú nádheru. Zlato-žltý piesok, síce bola tma a vydeľ som to matne, no cez deň by si iný myslel, že tu niekto nastrúhal zlato.
    Prudko pristanem na piesku a zaborím si hlavu do piesočnej zeme a keď ju vytiahnem, zo srsti na hlave mi pomaly sype piesok. "Mehe, toto je moje.." zazubím sa a vycapím sa na jeden z kopečkov.
    Dark

Dračia karta
    Kolónia:
    Postavenie v kolónii:

Příspěvek pro Dark za Mon Aug 21, 2017 7:46 pm

??? =}Ostrov
    Letel som zo severu, nevedel som kam letím ani odkiaľ, posledných niekoľko rokov som sa len túlal po krajine ktorú som nepoznal, strašne ma bavilo robiť niekomu zle, terorizovať ľudské dediny, vypalovat hrady, žrať rytierov, toto som miloval. Čo sa týka ostatných ostatných drakov som sa s nimi snažil vychádzať dobré, však sme predsa jedna krv nie. Letel som si tak cez more až som narazil na nejaký ostrov, *hmm, tak to už bolo na čase povedal*.som si a zrýchlil tempo
    Strážkyně koloběhu života

Dračia karta
    Kolónia: Žádná
    Postavenie v kolónii: Žádné
    Rank: Titán

Příspěvek pro Strážkyně koloběhu života za Mon Aug 21, 2017 9:05 pm

Ostrov Ervendraen, byl opuštěn téměř po několik staletí. Za tu dobu dalo vzniknout bujné flóře a fauně. Bohové seslaly malou dračici, aby chránila všechno živé na ostrově. Je k němu připoutaná neviditelnými pouty. Nemůže z ostrova odletět.
    Ovšem po nějaké době, skoro ve stejnou chvíli se na Ostrov začali přilétat draci. Draci různých druhů. Strážkyně se začala schovávat, aby nebyla obyčejnými draky spatřena. 
    Ukáže se jen těm, kteří to budou opravdu potřebovat. Bude v okolí narození dráčat, ale nebude spatřena. Umírajícího draka převeze na druhý břeh, kde mu pomůže najít věčný klid jeho duši.
    ---
    Přilétající draci si začali hledat svá teritoria, které by neměl bez povolení draka, vlastnícího ono teritorium nikdo narušit. Každý drak si však určí svá pravidla. 
    ---
    Zrovna na Ostrově, panuje Jarní období. Noci jsou chladnější. Přes den se otepluje. Po ostrově se vyskytuje více zvěře, která se toto roční období se oddává svým pudům pro zachování druhu a rodí se mláďata.
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 9:32 pm

Zlaté písky

Celá púšť patrí mne, iba mne. Beda tomu, kto mi sem vpáchne. V prípade, keby to bol nejaký piesočný - to by sa dalo zniesť o samici ešte nehovorím, ale aj tak. Spokojne si zabáram svoje tlapy do zlatého piesku a nadýchnem sa čerstvého vzduchu.
    Prevalím sa na bok a pozriem na hviezdy, ktoré tu boli vidieť omnoho jasnejšie ako nikde. Predsa, v púšti sa nenájde skoro žiadny mrak, ktorý by zakríval tak nádhernú oblohu. "Jaj.. už chcem slnko.. to teplúčko.." zasnene si poviem a chvostom mávam, pritom robím do piesku ryhy. Lenže tá dračica mi robí starosť.. grr. Skúsi mi sem doletieť a uvidí čoho som schopný. Nech si ostane tam, kde si zaletela. Aj keď ona je prvá dračica, ktorú som tu stretol. Je tu vôbec niekto ďalší?! 
    Nocturne
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Nocturne za Mon Aug 21, 2017 10:48 pm

Hora Arisen
    Po nějaké době, našla to co hledala. Prostornou jeskyni. Okamžitě do ní vlétla a dala odpočinout svým křídlům. Hlavu vystrčila ze vchodu a svým temným řevem, který šel určitě slyšet přes alespoň polovinu ostrova, oznámila, že tato hora patří ji. Svým řevem jasně pověděla; Tato hora, Hora Arisen, patří mě Nocturne. Jestli se tu chceš potloukat, máš povinnost zajít zamnou a získat mé povolení, jinak tě čeká trest za narušení mého teritoria.
    Poté se podívala k východu. Slunce brzo vyjde a ona den nesnášela. Vydrží na slunci, ale nemá ho ráda. Ráda se plíží nocí a je nespatřitelná. Přes den, její temně černé šupiny a havraní křídla šla vidět. 
    Také nemusí moc teplo. Radši má chládek a proto její domovy tvoří většinou jeskyně v horách a proto si vybrala tuto horu. Horu Arisen.
    Ale ten drak. Aress? Ne. Jak že to říkal? A jo. Aness. Doufám,že slyšel můj řev čistě a jasně. Zároveň pokud jsou na Ostrově jiní draci, tak ti to také slyšeli. Pomyslí si. Horu si kompletně zabrala. Od teď je to její teritorium, které nikdo nenaruší bez jejího vědomí.

Naposledy upravil Nocturne dne Mon Aug 21, 2017 11:03 pm, celkově upraveno 1 krát
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Mon Aug 21, 2017 11:03 pm

Zlaté písky

Očkom pokukujem po dunách. Nikde tu nebolo miesto na riadny úkryt. Asi by som mal začal hrabať, keď vyjde slnko.. predsa, dá to práce pre draka veľkých rozmerov.
    S hlasitým povzdychom sa vydám na najvyšší kopeček piesku aby som si obzrel okolie a v tom som začul rev, ktorý sa zrejme blížil z tej najvyššej hory (Hora Arisen), ktorú som zatiaľ spatril. Ten rev som poznal dobre, bol to tej dračice.. dokonca, už som aj zabudol ako sa volá. Má zložité meno, pff.
    Mal som jej odvetiť? Nechce sa mi, no oznamuje, že jej tam nemá nikto páchnuť. Chňa. 
    Zodvihnem hlavu a z hlbokým nádychom zarevem. Môj rev sa okamžite šíril krajinou dúfajúc, že skončí v ušiach každého draka, ktorý sa v okolí nachádzal. OZNAMOVAL SOM, ŽE PÚŠŤ JE ODTERAZ MOJÍM PRIESTOROM. TENTO REV BY MAL SKUTOČNE KAŽDÝ POČUŤ. Ale, keby sa našiel niekto, kto má v obľube púšte, možno by som ho aj pustil, ale všetko záleží na prvom dojme.
    Dark

Dračia karta
    Kolónia:
    Postavenie v kolónii:

Příspěvek pro Dark za Tue Aug 22, 2017 12:22 am

Smer zlaté piesky
    Došiel som do lesa, dobré som si ho poprezeral a potom som sa rozhodol že preskúmanie ďalších oblastí nebude zlý nápad, vzlietol som. Letel som do piesočnej zóny* som zvedavý koho tu stretnem* povedal som si po pristátí
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Tue Aug 22, 2017 12:09 pm

Zlaté písky

Už sa to deje! Zarevem a na najbližšom kopečku poriadne vystriem hruď, vlastne telo a čakám kedy slnečné lúče dopadnú na moju srsť. A po chvíli. Bum. Slnko mi podarovalo plné slnečné lúče, ten pocit tepla bol k nezaplateniu. Lúče mi dopadali na oranžovú srsť a telom sa šírilo teplo.
    "Toto som potreboval, po tej ceste.." prehovorím, keď som v tom zacítil cudzí pach. So záujmom som sa obzrel a o kus ďalej som si všimol siluetu draka. S privretými očami som šiel k nemu bližšie a ľahol som si tak, že moje telo čiastočne splynulo s pieskom a pozoroval som ho (Darka). Nový drak?
    Dark

Dračia karta
    Kolónia:
    Postavenie v kolónii:

Příspěvek pro Dark za Tue Aug 22, 2017 5:38 pm

Poriadne som si ten les poprezral v dialke, * no ešte si pôjdem prejsť ďalšie oblasti* povedal som si mávol krídlami a letel po oblohe. Zbadal som púšť* pôjdem si to prezrieť, povedal som si a letel tým smeromkde vizeralo že je stred, cítim ako má niekto pozruje,* tu je konečne niekto ďalší* povedal som si a vyletel pre bezpečnosť vyššie, lepšie som si to tam všetko poprezral, nikoho som nezbadal ,vedel som že tu niekto je tak som sa rozhodol hlasným dracim revom zavolať" hej, viem že tu niekto je, ukáž sa, som tu v mieri a nehodám nikomu robiť problémi" dopovedať som si a ešte pomyslel* pretentokrat*
    Aness
    Hlavný admin
    Hlavný admin

Dračia karta

Příspěvek pro Aness za Tue Aug 22, 2017 5:55 pm

Zlaté písky

Pozorujem ho no nepáči sa mi jeho prístup. Veď som reval, že je toto moje územie, ale keď povedal, že prichádza v miery.. hm. Nadvihnem hlavu, pritom z neho nestrácam oči: "Fajn.." poviem jednoduchu. "Môžeš pristáť.." zvolám, pritom hrdo vystriem hruď. Predsa.. moje územie, moje pravidlá, nie?
    Dark

Dračia karta
    Kolónia:
    Postavenie v kolónii:

Příspěvek pro Dark za Tue Aug 22, 2017 6:03 pm

Zlaté piesky
    Konečne som ho zbadal, moc sa.mi nepozdával, "mohol by som sa.spytat kde sa nachadzam?" Spýtal som sa.slusne a ešte dodal" trochu som sa.asi vychylil z kurzu." Povedal som po tom ako som pristál a lepšie som si ho premietal, pripadal mi ako taký dosť namyslený drak, no predsa len, je to jeho územie, ja som sa postavil do pózy aby jasné vedel že keby chce boj tak svoje skúsenosti mám, moc som mu nedôveroval lebo som ho nepoznal

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je Mon Dec 18, 2017 2:03 am